Vaillant Petek Temizliği

Bursa şehirinden bizleri Vaillant Petek Temizliği için günün her saati arayabilir kombi arızalarınız ve tamiratı için destek ve yardım alabilirsiniz.

Vaillant Kombi Petekleri ısıtmıyor ise bunun sebebi kombiden kaynaklı veya peteklerden kaynaklı olabilir. Vaillant kombi petekleri ısınmıyor ise kombi kontrol edilmelidir. Kombi sıcak su veriyor mu, kombi peteklere az da olsa ısı gönderiyor mu bakılmalıdır. Vaillant kombi petekler az ısınıyor ise kombi peteklerinde problem vardır. Uzun süre Vaillant kombi petek temizleme işlemi yapılmamışsa veya çok eskiyse bu durum görülebilir. Vaillant kombi petekler hiç ısınmıyor ise kombi arızası mevcuttur ve bir kombi servisine başvurmalısınız.

Vaillant Petek Temizliği

bursa vaillant servisi

Vaillant Kombi Petekleri Isıtmıyor arıza nedir ?

Petekler ısınmıyor ve Vaillant kombi petek işareti yanıp sönüyor ise kombi arıza tespiti yapılmalı, belirlenen parça veya parçalar değiştirilmelidir. Vaillant kombi devirdaim pompa arızası, Vaillant kombi elektronik kart arızası varsa petekler ısınmaz.

Vaillant kombi kalorifer çalışmıyor, petekler ısınmıyor gibi tüm şikayetleriniz için çağrı merkezimizi arayarak teknik bilgi ve servis hizmeti alabilirsiniz.