Vaillant Kombi Arızaları

Vaillant Kombi Arızaları konusunda uzman kadro ile bursa ilinde tüm ilçe ve semtlerine aynı gün kombi servis hizmeti vermekteyiz. Değişen yedek parçaya 1 yıl garanti vermekteyiz.

Kullanıcıların çok sık karşılaştığı bazı Vaillant kombi arızaları ve şikayetleri aşağıdaki gibidir.

Vaillant Kombi Arızaları

Bursa Kombi Servisi

Vaillant kombi sesli çalışıyor ?

Vaillant kombi çalışıyorken ses yapıyor ise bazı parçalarda arıza sözkonusu olabilir. Vaillant kombi fan motoru arızası, Vaillant kombi devirdaim pompası arızalı olabilir. Bu parçalar zamanla kire toza maruz kaldığında arızalanabilmektedir ve düzensiz dönmesi sonucu ses yapmaktadır.

Vaillant kombi su akıtıyor ?
Şebekeden gelen suyun basıncından kaynaklı olarak Vaillant kombi yaprak eşanjör arızası veya Vaillant kombi doldurma musluğu arızası sebebiyle kombi alt kısmından su akıtır. Bakımsızlıktan kaynaklı olarak Vaillant kombi genleşme tankı arızası mevcutsa, kombi basıncı 3 barın üzerine çıkarsa Vaillant kombi emniyet ventili kısmından su akıtır.

Vaillant kombi petekler ısınmıyor ?
Vaillant kombi petekleri ısıtmıyor ise peteklerin bakımsız olması, tıkalı olması, dönüş filtresinin tıkalı olması gibi sıkıntılardan kaynaklı olabilir. Vaillant kombi devirdaim pompa arızası mevcutsa yine kombi petekleri ısınmaz.